Czy warto zamknąć drzwi do przeszłości?

I jak to zrobić?

BEZPŁATNY WEBINAR

Trudna przeszłość, doświadczenia, które nas bolą, często nie pozwalają ruszyć do przodu. Ciągle rozpamiętujemy, nie umiemy się pogodzić, zamiast żyć pełnią życia – tkwimy w przeszłości.

Znasz to? Jeśli to brzmi znajomo, ten webinar jest dla Ciebie

KIEDY

21.05.2019

O KTÓREJ

20:00

Jeśli masz często problem z:

lokalizacja Z demonami przeszłości, które nie pozwalają Ci pójść dalej

lokalizacja Natrętnymi myślami, które budzą strach, smutek lub poczucie winy

lokalizacja Brakiem zgody na to, co było, rozpamiętujesz i przez to nie możesz ruszyć do przodu

lokalizacja Trudnym rozstaniem, po którym nie potrafisz się pozbierać, ciągle czujesz gniew lub smutek,

lokalizacja Jakimś trudnym doświadczeniem, stratą, wydarzeniem, którego nie umiesz pożegnać – może to być strata kogoś bliskiego, rozwód, zdrada, strata pracy związana z trudnymi emocjami czy nawet poczucie straty związane z dotychczasowym życiem, które nie było Twoje

lokalizacja Robieniem czegoś, gdy w środku wszystko krzyczy, żebyś tego nie robiła

To jesteś w dobrym miejscu ☺

Wszystko, co w naszym życiu jest lub czego nie ma – zaczyna się w naszej głowie. Jeśli wierzysz w rzeczy, które Cię nie wspierają, tkwisz w przeszłości albo po prostu działasz na autopilocie, nie zastanawiając się głębiej nad tym, co właściwie robisz – często sama sobie podstawiasz nogę. ➤ Pierwszym krokiem jest uświadomienie sobie, w czym tkwimy – czyli obejrzenie mitycznej strefy komfortu, która – wbrew nazwie wcale nie jest taka komfortowa. ➤ Krokiem drugim – zastanowienie się dokąd chcesz iść. Bo jeśli tego nie wiemy, to błądzimy jak dzieci we mgle.

W czasie webinaru nauczę Cię prostych (nie znaczy magicznych lub łatwych!) technik, które – jeśli zaczniesz je wdrażać krok po kroku każdego dnia, spowodują:

 

Stopniowe zauważanie starego oprogramowanie i wdrażanie nowego, wspierającego

Odróżnianie różnych głosów w Twojej głowie, wysłuchanie ich i…. robienie tego, co Ci służy

Stosowanie słownictwa, które zbuduje Twoje poczucie sprawczości i wewnętrzną siłę

Dostrzeganie coraz częściej pozytywnej strony rzeczy i wydarzeń, co pozwoli Ci z większą radością, mocą i pewnością iść do przodu, zamiast stać w miejscu

Odpuszczenie rzeczy na które nie masz wpływu, a które pochłaniają Twoją energię życiową, pożegnanie przeszłości i skierowanie energii w przyszłość

Zmniejszenie marudzenia, narzekania, jako czynności, które są złodziejami energii i zatruwaczem szczęścia

Nauczenie się wdzięczności za to co masz, a która spowoduje coraz więcej dobrych rzeczy w Twoim życiu

Jestem trenerem mentalnym, pracuję głównie z kobietami i pomagam pozbyć się blokad, niewspierających przekonań, pożegnać przeszłość i zbudować życie na własnych warunkach.

Budzę do życia, bo sama, po bardzo trudnych doświadczeniach, odrodziłam się i każdego dnia tworzę swój wymarzony świat, wybieram wspierające myśli i każdego dnia, w każdej chwili decyduję jak chcę żyć. Jestem radosną, spełnioną kobietą, której kiedyś wydawało się, że jej życie się skończyło.

Wiele godzin, tygodni i miesięcy spędziłam w szkołach, na kursach i szkoleniach, wypracowałam na tej podstawie własne metody dbania o swój dobrostan, energię życiową i po prostu – dobre życie. Testowałam je na sobie i wybierałam te, które najlepiej działają.

I właśnie nimi chcę się z Tobą podzielić.

Opowiem o nich na webinarze, który odbędzie się 21.05.2019 o godzinie 20.00

Jeśli czujesz, że to jest właśnie dla Ciebie – zapisz się!

WIOSENNE WIETRZENIE GŁOWY